Biz
Kimiz?

Maltepe’nin en prestijli yapısı olan ve Avrupa’nın En iyi Mimari ödülünü alan Newada Rezidans’ da Spor yapmanın ayrıcalığını CLUB NEWADA’ da yaşayabilirsiniz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemizle siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için var gücümüzle çalışmakta ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Söz konusu misafirlerimiz olunca değer verdiğimiz en önemli nokta, kaliteyi, sağlığı ve hijyeni ön planda tutmak ve yaşamlarına yön vermek. Club Newada, sağlık ve spor kültürünü içselleştirdiğimiz tam bir aile kulübüdür.

E-5 Karayolu, Metro, Minibüs caddesi ve Sahil yoluna olan ulaşım rahatlığını yaşayacağınız merkezimizde, spor yaparken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Düşlediğiniz kaliteyi siz değerli misafirlerimize sunmak için heyecanla bekliyoruz.

PersonelTraning

Personal Training, profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel egzersiz programları hazırlanarak, antrenman süresince eğitmen ile bire bir uygulanmasıdır. Personal trainer, kişilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için egzersiz planı hazırlarken standart programlardan farklı olarak;
- Üyenin sağlık durumu, fizyolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı, alışkanlıkları ve psikolojik durumu (sinirli, mutsuz, çabuk sıkılan vb...) dikkate alınarak, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda egzersiz programı hazırlanır.
- Çalışmaların tüm detayları kişiye özel bir dosyada saklanır.
- Periyodik ölçümler ve testler yaparak gelişim takip edilir.
- Hedeflenen sonuca ulaşmanın anahtarı, kişilerin antrenman programlarına düzenli,disiplinli ve ayrıntılara dikkat ederek uygulamalarına bağlıdır.

Merak ettiğiniz birşey mi var?

Eğitmenlerimiz ile yüzyüze Görüşün

Sizleri Tesisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Bize Yazın

info@clubnewada.com adresimize mail atın!