Çocuk Yüzme Dersleri

Çocuk yüzme kursu programlarında yaş sınırlaması 03 yaş ile 15 yaş çocuklardan oluşmaktadır. Çocuk yüzme kursu eğitim faaliyetlerimizde çalışmalar çocukların yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre hazırladığımız programlar doğrultusunda gerçekleşmektedir. Çocuk yüzme eğitimlerinde kişi sayısı her bir eğitmenimizde maksimum 6 kişi olacak şekilde organize etmekteyiz. Yetenekleri doğrultusunda gelişim gösteren aday çocuklar Kulübümüz alt yapısında eğitim almaya hak kazanmaktadırlar. Kulübümüzün alt yapısında yetiştirmiş olduğumuz sporcular birer lisanslı sporcu olarak Türkiye’deki yüzme müsabakalarına katılmaktadır

Yetişkin Yüzme Dersleri

Yetişkin yüzme eğitim programı grup yüzme ve bire bir özel yüzme dersleri şeklinde yapılmaktadır. Yetişkin grup yüzme dersleri maksimum beş kişilik gruplar halindedir. Her bir gruba bir eğitmen ders vermektedir. Yetişkin grup yüzme eğitimlerinde su üzerinde kalma, serbest ve sırtüstü yüzme tekniklerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır.Özel Yüzme Dersleri

Bire bir özel yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, deneyimleri fiziksel kapasitesi, suya karşı adaptasyonu, bireysel yetenekleri ve öğrenim süresi kişiden kişiye değişmektedir. Tabi bire bir özel yüzme dersi almanız yüzme öğrenme süresinizi kısalacaktır. Özel yüzme dersleri antrenör eşliğinde bire bir olarak 8 saat paket program halinde yapılmaktadır. Tek saatlik özel ders programımız yoktur.

Medikal Yüzme

Skolyoz, Bel fıtığı, Boyun fıtığı Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Online Kayıt Formu

Kayıt için formumuzu doldurabilirsiniz.

Neler Gerekli?

Kurs için neler gerekli öğrenin.

Güncel Fiyatlar

Yüzme kursu için güncel fiyatları öğrenin.

Yatırımınızı Sağlığınıza Yapın!

Başarımızın sırrı; Neden bir araya geldiğimiz ve nasıl birarada kalmayı başarıyoruz sorusunda gizlidir! Üniversitelerin spor akademilerinde eğitim görmüş her bir akademisyen, mesleki kariyeri boyunca en az on kişiyi spora kazandırmalı felsefesine inandık. Biliyoruz ki; En uzun yolculuklar küçük adımlarla başlar! Sabrediyoruz... Nasihatten çok örnek olmayı seçtik. Başarımızı olimpist insanlara adıyoruz.

Sıkça Sorulanlar

Yüzme Biliyorum Serbest Katılabilirmiyim ?
Yüzme havuzlarımızda yüzme bilen yetişkinler spor amaçlı serbest yüzme üyeliği yaparak programlarımıza katılabilirler. Serbest üyelikler hafta da iki, üç veya dört gün şeklinde olabilir.
Yüzme Öğrenme Garantisi Veriyormusunuz ?
Evet yüzme öğreneceğinizi garanti ediyoruz. Yüzme öğrenme süresi kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Ne kadar sürede yüzme öğreneceğinizi sizin kişisel yeteneğiniz, su korkunuz, spor geçmişiniz gibi durumlar belirler. Süreci yüzme eğitimi almadan tahmin etmek doğru değildir. Yüzme eğitimi almaya başladığınızda derslere ara vermeden katılımlarınızı devam ettirmenizi öneririz. Sizlere telefon 1 ayda yüzme öğretiyoruz referansları veren kurumlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Her birey 1 ayda yüzme öğrenecek diye bir durum söz konusu değildir. Kişiden kişiye değişir.
Yüzme kursu için gerekli tahliller nelerdir ?
Yüzme havuzu kullanımı için yetişkinler Tam idrar tahlili yaptırmaları gerekli, çocuklarda ise aşı karnesi fotokopisi eğer yoksa onlarda içinde tam idrar tahlili istemekteyiz. Tam idrar tahlilini sağlık ocaklarında veya özel sağlık kurumlarında, kamu kurumlarında yaptırabilirsimiz.Not: Sağlık ocaklarında ücretsizdir.
Gerekli kişisel malzemeler nelerdir ?
Bayanlar Mayo veya Bikini kullanabilirler. Erkekler Mayo veya Short kullanabilir.Bone, Yüzücü Gözlüğü, Havlu, Terlik, Fön Makinesi, ( Bone ve yüzücü gözlüğünü yüzme havuzu kantinden temin edebilirsiniz.)

EĞİTMENLERİMİZ

Barbaros Çeliköz

Milli Antrenör

0532 642 02 96

İrem KÖKBAŞ

Yüzme Eğitmeni

0532 642 02 96

Deniz ÇELİKÖZ

Yüzme Eğitmeni

0532 642 02 96

Duygu MERT

Yüzme Eğitmeni

0532 642 02 96